• سال جهش تولید گرامی باد            ماه رجب؛ ماه توحید و هم نشینی با محبوب و موسم نجوا و سخن گفتن با حضرت دوست است. حلول ماه مبارک رجب، مبارک باد.            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برگزاری نشست هم اندیشی،حاشیه نگاری و خوانش امروزین از منشور روحانیت تاریخ:1399/11/30

نشست هم اندیشی،حاشیه نگاری و خوانش امروزین از منشور روحانیت با حضور و سخنرانی جمعی از فرهیختگان در حسینیه جماران برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران،در تاریخ سوم اسفند ماه، همزمان با سالروز صدور فرمان منشور روحانیت از سوی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره)مدرسه راهبری علم و عمل وابسته به  اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران با  همکاری موسسه نشر و تنظیم آثار امام خمینی (ره) اولین نشست تخصصی هم اندیشی،حاشیه نگاری و خوانش امروزین از منشور روحانیت را  با محوریت نقش اجتماعی،فرهنگی و سیاسی روحانیت و بررسی آسیب ها و چالش های حوزه علمیه برگزار می کند.
این برنامه با حضور و سخنرانی جمعی از فرهیختگان و اساتید حوزه های علمیه قم،مشهد ،اصفهان و تهران در روز یکشنبه ۹۹٫۱۲٫۰۳ از ساعت ۸ الی ۱۵ در حسینیه جماران با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار خواهد شد.
گفتنی است، برای نخستین بار در این سطح، طیف‌هایی مختلف فکری و اندیشه ای در حوزه علمیه پیرامون منشور روحانیت به گفتگو و تبادل نظر می .پردازند و این ابتکار توسط مدرسه راهبری علم و عمل در حوزه عاصمه مطرح و اجرایی شده است 

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
میلاد حضرت علی (ع)
مقاله
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
حدیث
حضرت فاطمه زهرا(س):
إلهی وَ سَیِّدی ، اءسْئَلُکَ بِالَّذینَ اصْطَفَیْتَهُمْ، وَ بِبُکاءِ وَلَدَیَّ فی مُفارِقَتی اَنْ تَغْفِرَ لِعُصاةِ شیعَتی ، وَشیعَةِ ذُرّیتَی
خداوندا، به حقّ اولیاء و مقرّبانی که آنها را برگزیده ای، و به گریه فرزندانم پس از مرگ و جدائی من با ایشان، از تو می خواهم گناه خطاکاران شیعیان و پیروا ...
کوکب الدّریّ:ج 1، ص 254
یادداشت
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
نظرسنجی
به نظر شما سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران تا چه اندازه در اجرای عملیات شهید حاج قاسم سلیمانی (امدادرسانی و حمایت از گروه های آسیب دیده در موج سوم کرونا) موفق بوده است؟