• سال جهش تولید گرامی باد            ماه رجب؛ ماه توحید و هم نشینی با محبوب و موسم نجوا و سخن گفتن با حضرت دوست است. حلول ماه مبارک رجب، مبارک باد.            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برگزاری مرحله داوری و اختتامیه «رویداد نسل سلیمانی‌ها» تاریخ:1399/12/2

مرحله داوری و اختتامیه «رویداد نسل سلیمانی‌ها» با حضور اساتید دانشگاه و فرهیختگان در محل اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، مرحله داوری و اختتامیه «رویداد نسل سلیمانی‌ها» با حضور اساتید دانشگاه و فرهیختگان در محل اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران برگزار شد.
«رویداد نسل سلیمانی‌ها» با هدف شناسایی و گردآوری ایده های نو درزمینه الگوسازی سردار دلها،شهید حاج قاسم سلیمانی بعنوان الگو و قهرمان ملی از اواخر آذر ماه سال جاری توسط کارگروه همگرام کودک برگزار گردید که امروز نفرات اول تا سوم آن مشخص شدند.
در این رویداد فرهنگی تعداد ۶۰ ایده به دبیرخانه ارسال که پس از غربالگری اولیه آنها،تعداد ۱۵ ایده به مرحله نهایی داوری و در نهایت امروز ۸ ایده به رقابت گذاشته و سه ایده برتر این رویداد انتخاب و معرفی گردیدند.
ایده برگزیده اول،کتاب فرزند پروری،اثر خانم ها فصیح و خوشنویس،ایده برگزیده دوم،کتاب مسئله محور اثر آقای خاتمی و ایده برگزیده سوم،ایده سناریو اردو اثر آقای پیروان بود.
شرکت کنندگان این رویداد آثار خود را در چهار قالب محتوای چندرسانه‌ای، طراحی بازی، محتوای آموزشی تربیتی و محصولات کودکانه ارسال کردند.
یکی از اهداف «رویداد نسل سلیمانی ها» حمایت های مادی و معنوی از ایده های نو در زمینه الگوسازی این قهرمان ملی به شمار می رود.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
میلاد حضرت علی (ع)
مقاله
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
حدیث
حضرت فاطمه زهرا(س):
إلهی وَ سَیِّدی ، اءسْئَلُکَ بِالَّذینَ اصْطَفَیْتَهُمْ، وَ بِبُکاءِ وَلَدَیَّ فی مُفارِقَتی اَنْ تَغْفِرَ لِعُصاةِ شیعَتی ، وَشیعَةِ ذُرّیتَی
خداوندا، به حقّ اولیاء و مقرّبانی که آنها را برگزیده ای، و به گریه فرزندانم پس از مرگ و جدائی من با ایشان، از تو می خواهم گناه خطاکاران شیعیان و پیروا ...
کوکب الدّریّ:ج 1، ص 254
یادداشت
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
نظرسنجی
به نظر شما سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران تا چه اندازه در اجرای عملیات شهید حاج قاسم سلیمانی (امدادرسانی و حمایت از گروه های آسیب دیده در موج سوم کرونا) موفق بوده است؟