• سال جهش تولید گرامی باد            ماه رجب؛ ماه توحید و هم نشینی با محبوب و موسم نجوا و سخن گفتن با حضرت دوست است. حلول ماه مبارک رجب، مبارک باد.            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
اعلام برنامه های مراسم میلادحضرت علی(ع) اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شمیرانات تاریخ:1399/12/4

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شمیرانات از اعلام برگزاری برنامه های مراسم میلاد حضرت علی(ع) در این شهرستان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام اکبر زوبین، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شمیرانات از اعلام برگزاری برنامه های مراسم میلاد حضرت علی(ع) در این شهرستان خبرداد.

زوبین در این جلسه گفت: باید در برگزاری مراسم با شکوه میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر با برنامه هایی همچون؛ بار گذاری منبرهای مجازی با موضوع روز پدرتوسط مبلغین تحت پوشش، اجرای مسابقه فرهنگی، اجرای مدیحه سرایی مداحان، توزیع بسته های معیشتی به محرومین ونیازمندان، اقدام کرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شمیرانات خاطر نشان کرد: شبکه تبلیغی فرهنگی حمات در بخش لواسان و رودبارقصران در شبکه های اجتماعی، مجازی و حقیقی با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی در اجرای برنامه های متنوع فرهنگی تلاش خواهند کرد.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
میلاد حضرت علی (ع)
مقاله
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
حدیث
حضرت فاطمه زهرا(س):
إلهی وَ سَیِّدی ، اءسْئَلُکَ بِالَّذینَ اصْطَفَیْتَهُمْ، وَ بِبُکاءِ وَلَدَیَّ فی مُفارِقَتی اَنْ تَغْفِرَ لِعُصاةِ شیعَتی ، وَشیعَةِ ذُرّیتَی
خداوندا، به حقّ اولیاء و مقرّبانی که آنها را برگزیده ای، و به گریه فرزندانم پس از مرگ و جدائی من با ایشان، از تو می خواهم گناه خطاکاران شیعیان و پیروا ...
کوکب الدّریّ:ج 1، ص 254
یادداشت
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
نظرسنجی
به نظر شما سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران تا چه اندازه در اجرای عملیات شهید حاج قاسم سلیمانی (امدادرسانی و حمایت از گروه های آسیب دیده در موج سوم کرونا) موفق بوده است؟