• سال جهش تولید گرامی باد            ماه رجب؛ ماه توحید و هم نشینی با محبوب و موسم نجوا و سخن گفتن با حضرت دوست است. حلول ماه مبارک رجب، مبارک باد.            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
راه اندازی بیتوته درفضای مجازی برای جاماندگان از مراسم پرفیض اعتکاف تاریخ:1399/12/4

برنامه بیتوته در فضای مجازی برای جبران بازماندگان و جاماندگان از مراسم پرفیض اعتکاف به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام سید کمیل موسوی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین از راه اندازی برنامه بیتوته در فضای مجازی برای جبران بازماندگان و جاماندگان از مراسم پرفیض اعتکاف خبرداد.

موسوی افزود: این روزها که ابر سیاه ویروس منحوس کرونا ما را از خورشید فروزان اعتکاف محروم نموده با برنامه بیتوته در فضای مجازی در ایام اعتکاف به صورت خانوادگی و در منزل (از اذان صبح پنجشنبه ۷ اسفند تا اذان مغرب شنبه ۹ اسفند) واستفاده از انواع سخنرانی ها و بیان نکات احکامی وذکر روضه و قرائت ادعیه مخصوص این ایام مقدار اندکی از فوز عظیم اعتکاف را جبران نماییم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین یادآور شد: شهروندان برای اطلاع از برنامه دقیق سخنرانی ها، مراسم روضه و حلقه های معرفتی و جلسات پاسخ به احکام شرعی و.... می توانید به شماره تماس ۰۹۳۵۰۷۰۲۴۱۳ یاکانال ارتباطی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین درپیام رسان ایتا مراجعه فرمایید.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
میلاد حضرت علی (ع)
مقاله
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
حدیث
حضرت فاطمه زهرا(س):
إلهی وَ سَیِّدی ، اءسْئَلُکَ بِالَّذینَ اصْطَفَیْتَهُمْ، وَ بِبُکاءِ وَلَدَیَّ فی مُفارِقَتی اَنْ تَغْفِرَ لِعُصاةِ شیعَتی ، وَشیعَةِ ذُرّیتَی
خداوندا، به حقّ اولیاء و مقرّبانی که آنها را برگزیده ای، و به گریه فرزندانم پس از مرگ و جدائی من با ایشان، از تو می خواهم گناه خطاکاران شیعیان و پیروا ...
کوکب الدّریّ:ج 1، ص 254
یادداشت
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
نظرسنجی
به نظر شما سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران تا چه اندازه در اجرای عملیات شهید حاج قاسم سلیمانی (امدادرسانی و حمایت از گروه های آسیب دیده در موج سوم کرونا) موفق بوده است؟