• سال جهش تولید گرامی باد            حلول ماه رمضان ماه رحمت و غفران الهی مبارک باد            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برگزاری نشست هم اندیشی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران با اعضای هئیت کوهنوردی تاریخ:1400/1/17

نشست هم اندیشی حجت الاسلام سهرابی با اعضای هئیت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان تهران برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران،نشست هم اندیشی حجت‌الاسلام علی اصغر سهرابی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران با اعضای هئیت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان تهران با موضوع برنامه های پیش رو در سال ۱۴۰۰ و ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان در محل این اداره کل برگزار شد.

حجت‌الاسلام سهرابی ضمن ابراز خرسندی از برگزاری کوهپیمایی خانوادگی« پدر کوه استوار» در ولادت حضرت علی«ع» بر آمادگی همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران برای برگزاری کوهنوردی در ایام ماه مبارک رمضان تاکید کرد.
برگزاری کوهپیمایی خانوادگی با عنوان «مهتاب نوردی» در نیمه ماه مبارک رمضان همزمان با ایام ولادت امام حسن مجتبی«ع» و برنامه کوهپیمایی خانوادگی عید سعید فطر از پیشنهادات مهم این جلسه هم اندیشی بود که مقررشد این ۲ برنامه فرهنگی در شهر تهران و درشهرستانها استان تهران نیز برگزار شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران ظرفیت حضور کوهنوردان در این ۲ برنامه فرهنگی را مهم دانست و برگزاری را منوط به فراهم شدن شرایط کرونایی اعلام کرد.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
ماه رمضان
مقاله
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
حدیث
پيامبر اکرم (ص): 
شَهرُ رَمَضانَ شَهرُ اللّه عَزَّوَجَلَّ وَ هُوَ شَهرٌ یُضاعِفُ اللّه‏ُ فیهِ الحَسَناتِ وَ یَمحو فیهِ السَّیِّئاتِ وَ هُوَ شَهرُ البَرَكَةِ؛
ماه رمضان، ماه خداست و آن ماهى است كه خداوند در آن حسنات را مى‏افزاید و گناهان را پاك مى‏كند و آن ماه بركت است.
(بحارالأنوار، ج 96، ص 340، ح 5)
یادداشت
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
نظرسنجی
به نظر شما سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران تا چه اندازه در اجرای عملیات شهید حاج قاسم سلیمانی (امدادرسانی و حمایت از گروه های آسیب دیده در موج سوم کرونا) موفق بوده است؟