• سال جهش تولید گرامی باد            حلول ماه رمضان ماه رحمت و غفران الهی مبارک باد            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
همکاری و تعامل اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران و حوزه هنری کودک و نوجوان تاریخ:1400/1/18

نشست هم اندیشی حجت اسلام سهرابی با سرپرست و مدیران حوزه هنری کودک و نوجوان استان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، نشست هم اندیشی حجت اسلام علی اصغر سهرابی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران با سرپرست و مدیران حوزه هنری کودک و نوجوان برگزار شد.
در این نشست هم اندیشی که به منظور شناسایی،توسعه و ترویج فعالیت‌های فرهنگی و هنری با استفاده از ظرفیت‌های موجود در سطح استان برگزار شد، حجت‌الاسلام سهرابی آمادگی این اداره کل را جهت حمایت های لازم برای اجرای برنامه های مشترک و توزیع آثار تولید شده در حوزه هنری کودک و نوجوان در شبکه های اجتماعی جامعه مخاطب با هدف رشد و پرورش فکری کودکان و نوجوانان بر مبنای سبک زندگی ایرانی-اسلامی و گفتمان انقلاب اسلامی اعلام کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از پیشنهاد همکاری مشترک یادآور شد:این اداره کل از دو سال گذشته تا کنون اقدام به فعالیت‌های تخصصی در حوزه کودک و نوجوان در قالب مجموعه همگرام با هدف شناسایی و بررسی موضوعات حوزه والدگری نموده است و تلاش میکنیم با استفاده از ظرفیت حلقه های میانی (حمات) و شبکه های میدانی طلاب به گستره پهنه‌ های شهرستانی استان تهران در اجرای برنامه های مشترک موثر واقع شویم.
حجت الله ناظری سرپرست حوزه هنری کودک و نوجوان استان تهران در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از مساعدت سازمان تبلیغات اسلامی، همکاری و تعامل دو جانبه در راستای تبدیل نیازهای کودکان و نوجوانان بمنظور رسیدن به جامعه آرمانی و قرآنی مبتنی بر ابعاد فردی،خانوادگی و اجتماعی مهم ارزیابی کرد.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
ماه رمضان
مقاله
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
حدیث
پيامبر اکرم (ص): 
شَهرُ رَمَضانَ شَهرُ اللّه عَزَّوَجَلَّ وَ هُوَ شَهرٌ یُضاعِفُ اللّه‏ُ فیهِ الحَسَناتِ وَ یَمحو فیهِ السَّیِّئاتِ وَ هُوَ شَهرُ البَرَكَةِ؛
ماه رمضان، ماه خداست و آن ماهى است كه خداوند در آن حسنات را مى‏افزاید و گناهان را پاك مى‏كند و آن ماه بركت است.
(بحارالأنوار، ج 96، ص 340، ح 5)
یادداشت
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
نظرسنجی
به نظر شما سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران تا چه اندازه در اجرای عملیات شهید حاج قاسم سلیمانی (امدادرسانی و حمایت از گروه های آسیب دیده در موج سوم کرونا) موفق بوده است؟