• سال جهش تولید گرامی باد            حلول ماه رمضان ماه رحمت و غفران الهی مبارک باد            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برگزاری طرح غیرحضوری تربیت کودک و خانواده بهشتی شو در شهرستان رباط کریم تاریخ:1400/1/18

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رباط کریم از طرح غیرحضوری تربیت کودک و خانواده بهشتی شو ویژه ماه مبارک رمضان در این شهرستان با همکاری خانه قرآن صاحب الزمان(عج) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام حسین رواز، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رباط کریم از طرح تربیت غیرحضوری کودک و خانواده بهشتی شو ویژه ماه مبارک رمضان برای کودکان ۳ تا ۷ سال در این شهرستان خبر داد.

وی با بیان این که این طرح با همکاری خانه قرآن صاحب الزمان(عج) برگزار می‌شود، افزود: انس با قرآن، آداب روزه داری، توجه به نماز اول وقت، مسجد و نماز جماعت، شب قدر و احیا،، درک مفاهیم انفاق و کمک به هم‌نوع، صبر در برابر گرسنگی و تشنگی و مواسات با فقرا از اهداف این طرح است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رباط کریم خاطر نشان کرد: این طرح با پشتیبانی مجازی و توضیحات کامل توسط مربی به صورت روزانه در ماه رمضان و همراه با بسته اقلام فرهنگی و وسایل مورد نیاز به منظور انجام کار دستی ها و کاربرگ ها انجام خواهد شد. علاقه مندان می توانند برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به آیدی saahebzamaan@ در پیام رسان ایتا مراجعه کنند.

وی تصریح کرد: افزایش هوش معنوی و هیجانی کودک، ایجاد رابطه عاطفی بین اعضای خانواده، بالا بردن اعتماد به نفس کودک، دست ورزی و به دست آوردن مهارت‌های مورد نیاز کودکان و تقویت روحیه ولایت مداری و بنیه دینی کودک از دستاوردهای طرح تربیت غیرحضوری کودک و خانواده بهشتی شو است.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
ماه رمضان
مقاله
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
حدیث
پيامبر اکرم (ص): 
شَهرُ رَمَضانَ شَهرُ اللّه عَزَّوَجَلَّ وَ هُوَ شَهرٌ یُضاعِفُ اللّه‏ُ فیهِ الحَسَناتِ وَ یَمحو فیهِ السَّیِّئاتِ وَ هُوَ شَهرُ البَرَكَةِ؛
ماه رمضان، ماه خداست و آن ماهى است كه خداوند در آن حسنات را مى‏افزاید و گناهان را پاك مى‏كند و آن ماه بركت است.
(بحارالأنوار، ج 96، ص 340، ح 5)
یادداشت
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
نظرسنجی
به نظر شما سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران تا چه اندازه در اجرای عملیات شهید حاج قاسم سلیمانی (امدادرسانی و حمایت از گروه های آسیب دیده در موج سوم کرونا) موفق بوده است؟