• سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» گرامی باد.            • هفته وحدت گرامی باد؛ عنوان روز: فلسطین و مقاومت            • ادعای آمریکا و دولت‌های غربی در مبارزه با تروریسم وقاحت آمیز است .           
دیدار رئیس اداره ورزش و جوانان با رئیس اداره تبلیغات اسلامی قرچک تاریخ:1400/7/19

محمدی، رئیس اداره ورزش و جوانان قرچک با حجت‌الاسلام عبدالرحیمی رئیس اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، محمدی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک با حجت‌الاسلام عبدالرحیمی رئیس تبلیغات اسلامی این شهرستان دیدار و گفت گو کرد.

عبدالرحیمی، در این دیدار گفت: نظام تربیت بدنی اسلامی، یک نظام همه جانبه است، یعنی علاوه برجسم به ابعاد علمی، اخلاقی، اجتمایی و عاطفی نیز تأکید دارد. تربیت بدنی از دیدگاه اسلام، بر تربیت و تقویت جسم تأکید دارد که باید همپای خودسازی و اخلاق و از طرفی مصونیت جامعه باشد.

شایان ذکر است، در این دیدار که پیرامون همکاری دو اداره برای برگزاری مراسم ملی و مذهبی انجام شد بر تشکیل هیئت مذهبی ورزشکاران تصمیماتی گرفته شد.

سخن روز
صبر:
” صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند. „

تصویر هفته
ذکر روز چهار شنبه
مقاله
آمیزه‌ای از دیانت خدمت و کیاست
هنگامی که عالمی از دنیا می‌رود، آسیبی به اسلام وارد می‌شود که با هیچ چیزی جبران نمی‌شود.
حدیث
پیامبر اکرم (ص):
إِسمَعوُا وَ أَطیعوُا لُِمَن وَلاه الله الأمر فَإنّهُ نِظامُ الإسلام
از حاکمان الهی اطاعت کنید و گوش بفرمان باشید، زیرا اطاعت از حاکم الهی مایه «وحدت امت اسلام» است.
امالی مفید، جلد ۱، ص ۱۴، مجلس ۲، حدیث ۲
یادداشت
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
نظرسنجی
به نظر شما هیئات مذهبی در دهه اول محرم امسال تا چه میزان در اجرای دستورالعمل های ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا موفق بوده اند؟