• سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» گرامی باد.            • هفته وحدت گرامی باد؛ عنوان روز: فلسطین و مقاومت            • ادعای آمریکا و دولت‌های غربی در مبارزه با تروریسم وقاحت آمیز است .           
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران از تلاش‌های نیروی انتظامی قدردانی کرد تاریخ:1400/7/20

حجت الاسلام والمسلمین سهرابی: عظمت و اقتدار کشور مرهون تلاش های مردان و زنانی است که خالصانه از کیان و امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حفاظت می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، به مناسبت هفته نیروی انتظامی حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر سهرابی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران، با حضور در دفتر فرماندهی نیروی انتظامی استان تهران بزرگ از زحمات و تلاش های شبانه روزی سرتیپ پاسدار حسین رحیمی و پرسنل این نیرو قدردانی کرد.
در این جلسه که با حضور مدیران دستگاه های اجرایی و همچنین مسئولین تشکلهای مردم نهاد استان تهران برگزار شد، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: عظمت و اقتدار کشور مرهون تلاش های مردان زنانی است که خالصانه از کیان و امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حفاظت می‌کنند.
حجت الاسلام والمسلمین سهرابی با اشاره به ماه محرم و صفر و اقدامات خوب فرماندهي انتظامي استان تهران در برقراري نظم و امنيت در مراسمات عزاداری هيأت هاي مذهبی گفت: طی شب هاي دهه اول ماه محرم و روزهای تاسوعا و عاشوراي حسيني، شاهد اقدامات بسيار خوب نيروي انتظامي در سطح استان بوديم.
سهرابی همچنین گفت: نیروی انتظامی همواره در همه ماموریت ها و عملیات ها دوش به دوش سازمان تبلیغات اسلامی بوده و اگر حضور این نیروی مخلص و تلاشگر نبود برگزاری دقیق ماموریت ها غیرممکن می‌بود.
در پایان این دیدار، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران از زحمات و تلاش های سردار رحیمی، فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ قدردانی کرد.

سخن روز
صبر:
” صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند. „

تصویر هفته
ذکر روز چهار شنبه
مقاله
آمیزه‌ای از دیانت خدمت و کیاست
هنگامی که عالمی از دنیا می‌رود، آسیبی به اسلام وارد می‌شود که با هیچ چیزی جبران نمی‌شود.
حدیث
پیامبر اکرم (ص):
إِسمَعوُا وَ أَطیعوُا لُِمَن وَلاه الله الأمر فَإنّهُ نِظامُ الإسلام
از حاکمان الهی اطاعت کنید و گوش بفرمان باشید، زیرا اطاعت از حاکم الهی مایه «وحدت امت اسلام» است.
امالی مفید، جلد ۱، ص ۱۴، مجلس ۲، حدیث ۲
یادداشت
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
نظرسنجی
به نظر شما هیئات مذهبی در دهه اول محرم امسال تا چه میزان در اجرای دستورالعمل های ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا موفق بوده اند؟