• سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» گرامی باد.            • هفته وحدت گرامی باد؛ عنوان روز: فلسطین و مقاومت            • ادعای آمریکا و دولت‌های غربی در مبارزه با تروریسم وقاحت آمیز است .           
نشست رئیس اداره تبلیغات رباط کریم با مسئولین انتظامی شهرستان تاریخ:1400/7/21

رئیس اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم به همراه مسئولین این شهرستان به مناسبت هفته نیروی انتظامی با فرمانده و مسئولین ستاد فرماندهی انتظامی این شهرستان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام حسین رواز، رئیس اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم به مناسبت هفته نیروی انتظامی به همراه امام جمعه و تعدادی از مسئولین رباط کریم با فرمانده و مسئولین ستاد فرماندهی انتظامی این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

حجت‌الاسلام رواز در این نشست ضمن تقدیر از تلاش و مجاهدت های سبزپوشان نیروی انتظامی در تامین امنیت جامعه، گفت: حضور مأموران انتظامی در جامعه، باعث برخورداری مردم از زندگی توام با آرامش است و نیاز به امنیت، بزرگ ترین و مهم ترین نیاز امروز جامعه اسلامی است.

وی، افزود: ان شاالله بتوانیم با تعامل و هم افزایی مشترک در مسیر ایجاد امنیت فرهنگی و فکری برای آحاد جامعه نیز تاثیر باشیم.

در ادامه، حجت‌الاسلام ترابی، امام جمعه رباط کریم، گفت: هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی برای تقدیر از تلاشگران نظم و امنیت است و وجود امنیت و آرامش در سطح جامعه مرهون تلاش ها و زحمات شبانه روزی نیروی خدوم انتظامی است.

همچنین شیخ مرادی، فرمانده نیروی انتظامی رباط کریم، اظهار کرد: نیروی انتظامی همیشه یار و یاور مردم است و تمام تلاش نیرو برای آن است که نهایت امنیت را برای شهرستان فراهم آوریم و خوشبختانه شاهد همکاری های خوب متقابل نیز هستیم.

سخن روز
صبر:
” صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند. „

تصویر هفته
ذکر روز چهار شنبه
مقاله
آمیزه‌ای از دیانت خدمت و کیاست
هنگامی که عالمی از دنیا می‌رود، آسیبی به اسلام وارد می‌شود که با هیچ چیزی جبران نمی‌شود.
حدیث
پیامبر اکرم (ص):
إِسمَعوُا وَ أَطیعوُا لُِمَن وَلاه الله الأمر فَإنّهُ نِظامُ الإسلام
از حاکمان الهی اطاعت کنید و گوش بفرمان باشید، زیرا اطاعت از حاکم الهی مایه «وحدت امت اسلام» است.
امالی مفید، جلد ۱، ص ۱۴، مجلس ۲، حدیث ۲
یادداشت
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
نظرسنجی
به نظر شما هیئات مذهبی در دهه اول محرم امسال تا چه میزان در اجرای دستورالعمل های ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا موفق بوده اند؟